החלפות והחזרות

 

לפעמים דברים לא מסתדרים. אנחנו מבינים זאת ומאפשרים לך 30 ימים להתחרט!
במידה וברצונך להחליף או להחזיר פריט שרכשת, אפשר לעשות זאת בקלות ובחינם.
באריזה שבה נשלח הפריט נמצאות כל ההוראות שצריך כדי לשלוח בקלות את הפריט חזרה אלינו – החזרת המשלוח למחסני האתר בחינם ועל חשבוננו.
ניתן להחליף או להחזיר אלינו כל פריט ללא עלות כספית נוספת, כל עוד לא נעשה בו שימוש או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדיין מחוברת אליו.

 

החלפות

החלפת פריט/ים תעשה עד 30 יום, מהיום בו ביצעת את ההזמנה המקורית.

במידה וקיים הפרש כספי בין הפריט המקורי לפריט המוחלף, אנו ניצור עמך קשר טלפוני בהקדם.

החלפה חינם באמצעות מדבקת תגוביינא (דואר רשום):
בכל שלב למשך 30 יום ניתן לבצע החלפה באמצעות שליחת הפריטים הרצויים באריזה המקורית, על חשבוננו, ע"י צירוף מדבקת התגוביינא אשר מצורפת לאריזה.
החלפה באמצעות שליח עד הבית:
 ניתן לבצע החלפה עם שליח עד הבית בעלות מסובסדת של 30 ש”ח. במקרה כזה השליח ימסור לך את החבילה החדשה ובתמורה תתני לו את החבילה הישנה ובה הפריטים שברצונך להחליף.

*אנו מאפשרים החלפה ראשונה חינם על חשבוננו באמצעות שימוש במדבקת הגוביינא. כל החלפה נוספת הינה בתשלום מסובסד בסך 10 ש"ח עבור שליחת החבילה חזרה אלינו באמצעת דואר ישראל ועל ידי שימוש במדבקת הגוביינא. ובנוסף, משלוח נוסף ללקוחה.

 

החזרות

החזרת פריט/ים תעשה עד 30 יום, מהיום בו ביצעת את ההזמנה המקורית, באמצעות שליחת הפריטים הרצויים באריזה המקורית או במעטפה גדולה, על חשבוננו, באמצעות צירוף מדבקת התגוביינא אשר מצורפת לאריזה.

בעת ההחזרה, ניתן לבחור בין קבלת קרדיט לשימוש באתר (סכום שישמש אותך לרכישה באתר, ללא תאריך תוקף)
או החזר כספי (נזכה אותך על הסכום ונחזיר לך אותו דרך אמצעי התשלום שהשתמש בו).

אנו נספק החזר כספי מלא, בניכוי דמי המשלוח, ובהתאם להנחיות חברות האשראי. הזיכוי הכספי יינתן תוך 21 יום, מיום קבלת הפריט/ים חזרה אל מחסני האתר. מוגבל ל-3 החזרות רציפות.

החברה שומרת לעצמה את הזכות, עבור פריטים אשר נרכשו תחת "Flash Sale", להחזירם עד 7 ימי עסקים מיום הרכישה. בתמורה, יתקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי סכום של 100 ש"ח – הזול מביניהם.
באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע כלשהו, וברצונך לקבל עבורם קרדיט לקנייה עתידית באתר – שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם, ללא ניכוי.

חשוב! את הפריטים המוחזרים יש להחזיר בתוך אריזתם המקורית, כאשר הטיקט מחובר לכל פריט. יש לוודא שלא נעשה בפריט/ים כל שימוש. החברה שומרת לעצמה את הזכות לסרב לקבל פריט אשר לא עומד בתנאים המפורטים במדיניות החברה.

* לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

* החזרת פריטים שנרכשו באמצעות קרדיט באתר יזוכו על ידי החזרת הקרדיט לחשבון האישי באתר.

* במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח הפריט אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה במחסני החברה, יינתן זיכוי כספי מלא. עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל.

*בהזמנות בהם הלקוח קיבל משלוח חינם על חשבוניו, בעת החזר כספי מהזמנה זו ינוכו דמי המשלוח בהתאם לשיטת המשלוח: EPOST נקודת איסוף: 12 ש"ח, דואר רשום: 16 ש"ח, שליח עד הבית 20 ש"ח.

*החזר כספי לאחר ביצוע של החלפה אחת או יותר, הינו בניכוי דמי משלוח בגין כל החלפה.

למידע אודות משלוחים – לחצו כאן.

בכל שלב נשמח לעמוד לרשותך: ליצירת קשר.